Informacja o braku możliwości korzystania z kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Tomaszowie Lubelskim

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim informuje, że w dniu 28.01.2021r. została podpisana umowa na przebudowę budynku kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim.

W związku z tym w terminie od 08.02.2021r. do 30.06.2021r. nie będzie możliwe korzystanie z kaplicy do organizowania uroczystości pogrzebowych.

Za wynikłe z tego powodu utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

                                                         Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg

                                                                            Tadeusz Wagner

APEL DO MIESZKAŃCÓW MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI

W związku z intensywnymi opadami śniegu, Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim prosi mieszkańców Miasta o współpracę ze służbami miejskimi i nie pozostawianie pojazdów na jezdniach. Pozostawione pojazdy uniemożliwiają odśnieżanie i posypywanie dróg miejskich co w następstwie stanowi zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg

Tadeusz Wagner

 

Informacja o dniu wolnym

   Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim informuje, że nasza jednostka w dniu 24.12.2020r. nie pracuje.

   Sprawy pilne można zgłaszać na telefon alarmowy 517 048 840.

 

Informacja o godzinach pracy i telefonie alarmowym

   Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim informuje, że nasza jednostka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

   Po godzinach pracy oraz w dni wolne i świąteczne sprawy pilne i niecierpiące zwłoki, można zgłaszać na telefon alarmowy 517 048 840.

 

Powszechny Spis Rolny – PSR 2020

Powszechny Spis Rolny trwa od 1.09.2020 do 30.11.2020 r. Rolniku wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się online. Jest to najwygodniejsza dla Ciebie forma wypełnienia obowiązku spisowego. Pozwala bowiem na dostęp do formularza spisowego w dowolnie wybranym momencie, tj. o dowolnej godzinie, zarówno rano jak i wieczorem, a w przypadku niedokończenia wypełniania ankiety można się wylogować i w ciągu kilku dni zalogować ponownie by zakończyć jej wypełnianie. Poza tym możesz przekazać informacje o swoim gospodarstwie rolnym wykorzystując w tym celu dowolne urządzenie, czyli smartfon, tablet, laptop lub też komputer stacjonarny. Przez Internet można się spisać od 1 września do 30 listopada 2020 r. Jeśli będziesz miał jakąkolwiek trudność ze spisaniem zadzwoń na Infolinię spisową: 22 279 99 99. Spisz się jak na rolnika przystało.

 

Załączniki

Informacja o bilansie jednostkowym za 2019 rok Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim

Bilans jednostkowy za 2019 rok Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim znajduje się na stronie BIP Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski

https://umtomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=444&p1=szczegoly&p2=1531764

Informacja o zmianie opłat obowiązujących od 18 czerwca 2020 roku na cmentarzu komunalnym w Tomaszowie Lubelskim

Miejski Zarząd Dróg w Tomaszowie Lubelskim informuje, iż od dnia 18 czerwca 2020 roku ulegają zmianie opłaty obowiązujące na cmentarzu komunalnym w Tomaszowie Lubelskim zgodnie z załącznikiem do Uchwały Nr XIX/210/2020 Rady Miasta Tomaszów Lubelski.

Załączniki

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO – MONITORING WIZYJNY

 KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO – MONITORING WIZYJNY

        Miejski Zarząd Dróg w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Piotra  Ściegiennego 57, działając zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako: ”RODO” informuje, że: (więcej…)

Załączniki

KLAUZULA INFORMACYJNA – MONITORING WIZYJNY – Zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego RODO

Załączniki

Komunikat Dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim dotyczący obsługi interesantów w Miejskim Zarządzie Dróg w Tomaszowie Lubelskim

KOMUNIKAT

 

Dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim

dotyczący obsługi interesantów w Miejskim Zarządzie Dróg

w Tomaszowie Lubelskim

 

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg ogranicza wstęp do budynku administracyjnego i zaplecza Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim. Sprawy pilne załatwiane będą przez:

Punkt Obsługi Interesanta.

Sprawy, które nie wymagają osobistego udziału interesantów prosimy załatwiać:

telefonicznie 84 664 27 35,

za pośrednictwem poczty elektronicznej mzd@mzdtomaszow.pl

Wszelkie płatności prosimy dokonywać przelewem.